Ego State Terapi Enstitüsü Türkiye

Eğer İzmir ve çevresinde yaşamıyorsanız ve yüz yüze görüşme şansımız yok ise Online Ego State Terapi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Online Ego State Terapi - Online Ego Durumları Terapisi

Bu bağlamda özel olarak sunmuş olduğumuz Online Ego State Terapi hizmetimizden faydalanabilirsiniz:

İster 

... psikolojik konulardan konuşmak isteyin

... isterse bazı şeyleri temelden değiştirmek isteyin,

... veya "büyük" bir probleminiz olsun.  O zaman, birlikte en azından "küçük" bir çözüm yaratabiliriz,

... bu da, açığa kavuşturmak istediğiniz konularda size yardımcı olacaktır,

... zor anlarında insanın bir desteğe, bir yol arkadaşına ihtiyacı vardır,

... yüreğinizde taşıdığınız her ne olursa olsun,

tüm kaygı ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
Sorunun ne olduğunu birlikte analiz edelim ve "hedefimizin" ne olabileceğini düşünelim. Ne yönde ilerleyebileceğinizi ve nasıl ilerlemek istediğinizi beraber tespit edelim! Her zaman, farklı ve değişik yollar mevcuttur. Kendi içinize kapanmayın aksine, kendinizi ideal şekilde geliştirebilmeli ve eksiklerinizi tamamlamalısınız. Bizim açımızdan, her görüşme oldukça kişisel ve kendine özeldir. Aynı sizin gibi, kendine özel ve eşsiz. Burada, hiçbir şey sizden daha önemli değildir. Tek önemli olan sadece sizsiniz ve geçmişinizde yaşananlar, bugününüz ve geleceğinizdir...

Online Terapinin sağladığı faydalar - Online Ego State Terapi - Online Ego Durumları Terapisi

İnsanların karşı karşıya oturup yüz yüze kurduğu iletişim elbette çok daha farklıdır. Ancak sadece bundan ötürü online danışmanlığın yoğunluğunun veya kapsamının daha az olduğu söylenemez. Online Ego State Terapi mesafeleri aşmada sağladığı avantaj ortadadır.  Dışarıda beklemek zorunda kalmadan, her yerden ve her gün - hatta akşam saatlerinde bile - huzur içerisinde kolayca ulaşarak taleplerinizi, durumunuzu veya isteklerinizi yazabilirsiniz. Aynı zamanda, yazılarınızı anonim koruması altında paylaşabilirsiniz. Bu sayede, düşüncelerinizi düzenleyebilir ve bunları maddeler halinde yazıya dökebilirsiniz. Bu durumun daha fazla açıklık ve rahatlama sağladığını muhtemelen hissedecekseniz.

Online Ego State Terapi ile anonim olmak

Online Ego State Terapi hizmetini kendi isminizi belirtmeden de alabilirsiniz. Bu durum,  istediğiniz anonimliği size sağlayacaktır.

Online Ego State Terapi ile zaman ve yer açısından bağımsızlık.

Hem her zaman hem de oturduğunuz yerden online ego state terapi hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’de, Almanya’da, Amerika’da veya Afrika’da bile yaşıyor olabilirsiniz, yaşadığınız yer online ego state terapi hizmeti almanıza artık hiçbir engel oluşturmayacak.

Online Ego State Terapi ile zamandan tasarruf

Online Ego State Terapi hizmeti almak için en uygun yer ve zamanı kendiniz belirleyin.

İş saatlerine bağlı olmayacaksınız, gitme gelme telaşı yok, park yeri bulma sorunu yok. Online Ego State Terapi sonrası elde edilen neticeleri, şahsen ve yoğun bir şekilde değerlendirebilirsiniz. 

Daha fazla online ego state terapi hizmeti almak isteyip istemediğinize, her zaman yeniden karar verebilirsiniz.

Online Ego State Terapi ile masraftan tasarruf

Zamanın yanı sıra sanal dünyanın dışında seyahat masrafı gibi diğer masraflardan da tasarruf edeceksiniz. 

Online Ego State Terapi ile gizlilik ve mahremiyet

Online Ego State Terapi teklifimiz, kesin ve mutlak gizlilik ilkesi dayanır. Talep ederseniz daha önce belirtilmiş olduğumuz gibi online ego state terapi hizmetini anonim koruması altında alabilirsiniz. Her şey, mahremiyet ve gizlilik çerçevesinde yürütülecektir. Bilgileriniz, inceleme için asla üçüncü kişilere verilmeyecektir. Prensip olarak bu gizlilik taahhüdü, yürüttüğümüz hizmet kapsamında sizden öğrenmiş olduğumuz tüm mesleki ve kişisel bilgiler için geçerlidir. Bir Ego State Terapist'in gizlilik yükümlülüğü, danışma hizmeti alan ile veren arasında tam güvene dayanmaktadır. Bir insan, yaşadıklarını, duygularını, düşünlerini ve hareket tarzına ilişin bilgilerini ancak verdiği bilgilerin güvenle saklanacağından emin olursa bir danışmana güvenerek açıklayabilir. Verilen online ego state terapi hizmetinden veya içeriğinden sizden başka hiç kimsenin haberdar olmayacağından emin olabilirsiniz.

Online Ego State Terapi nasıl yapılıyor?

Online Ego State Terapi oldukça basit bir şekilde gerçekleştiriliyor:

1.) Online Ego State Terapi hizmeti almak istediğinize dair 05445444060 numaralı telefon üzerinden ister arayarak ister WhatsApp mesaj yoluyla kayıt oluşturabilir ve online ego state terapi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Almanya ve diğer yurt dışı ülkelerden online ego state terapi hizmeti almak isteyenler 00905445444060 nolu numaradan WhatsApp üzerinden bize ulaşabilir.

2.) Tercihiniz üzere Online Ego State Terapi'yi SKYPE ya da WhatsApp üzerinden gerçekleştiriyoruz.

3.) Ödeme işlemi yapabilmeniz için IBAN Hesap numaramızı gönderiyoruz. Tarih ve Saati birlikte belirliyoruz. SKYPE ya da WhatsApp üzerinden Online Ego State Terapi hizmetine başlıyoruz.

Ego State Terapi Enstitüsü Türkiye İzmir'de yüz yüze seanslar vermektedir. Bunun haricinden Dünya'nın neresinde yaşıyorsanız yaşayın Online Ego State Terapi, Online Cinsel Terapi, Online Psikoterapi ya da Online Psikolojik Danışmanlık ile SKYPE ya da WhatsApp üzerinden seanslara katılabilirsiniz. 

Ego State Therapy Institute Turkey