John Watkins Ego State Terapi Enstitüsü Türkiye®

Kurumumuz 2021 yılında John Watkins Ego State Terapi Enstitüsü Türkiye olarak tescil edilmiştir. (Tescil No 2021/067362 Türk Patent ve Marka Kurumu) 

Ego State Terapi Enstitüsü Türkiye Abdullah ÖZER tarafından 2022 yılında İzmir'de kurulmuştur. Abdullah ÖZER Ego State Terapi Enstitüsü Türkiye Kurucu Başkanıdır. 

Eğitimlerimiz Almanya Ego State Therapie Deutschland içerik ve müfredatına uygun olarak hazırlanmış Türkiye'deki ilk Ego State Terapi/Ego Durumları Terapi eğitimidir.

Ego State Terapi Enstitüsü Türkiye® ekibinin amacı; bireylere ruhsal ve duygusal açıdan özgür bir yaşama, doğru ve sağlıklı bir görüşe sahip olmalarını hem kendileriyle hem de tüm dünyayla sorumluluk sahibi bir şekilde barışık olmalarını sağlamayı amaçlamıştır.

Ego State Terapi Enstitüsü Türkiye®, John Watkins’ın Ego State psikoterapi ekolünün ülkemizde tanıtımı, eğitimi ve uygulamaları alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Ego State Terapi Enstitüsü Türkiye® olarak İzmir'de yüzyüze ve Online (Webinar) olarak Ego State Terapi çalışmaları yürütmekteyiz.

Ego State Terapi Enstitüsü Türkiye® Türkiye' de Ego State Terapisini yaymak ve daha çok kişiye ulaşmasını sağlamak üzere Ego State Terapi eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ego State Terapy International (ESTI) onaylı Ego State Terapi Sertifikası

Uluslararsı Ego State Terapi Sertifikası

Almanya Ego State Terapi (EST-DE) onaylı Ego State Terapi Sertifikası

Almanya onaylı Ego State Terapi Sertifikası