Ego State Terapi Hizmeti Hakkında Bilgiler

Ego State Terapi'de öncelikle sizinle bir ilk görüşme yapılmaktadır. Buna ön görüşme de denir. Bu ilk görüşme sırasında, sizinle birlikte ortaklaşa karar alarak ilk randevu tarihi belirlenmektedir. İlk randevu danışmanlık hizmetinin içeriğine ilişkin kararlar almak için temel oluşturmaktadır. Sonrasında ilerleyen süreçte ihtiyaç ve isteklerinize bağlı olarak Ego State Terapi görüşmeleri devam etmektedir. Ego State Terapi hizmetlerinin ücretlendirilmesine ilişkin bilgiler kurumumuzdan öğrenebilirsiniz.

Online Ego State Terapi Hakkında Bilgiler

Ego State Terapi Enstitüsü Türkiye ekibi olarak Türkiye İzmir'de yüz yüze seanslar vermektedir. Bunun haricinden Dünya'nın neresinde yaşıyorsanız yaşayın Online Terapi ile seanslara katılabilirsiniz. Bunun için Online Ego State Terapi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Randevu talebi

Ego State Terapi hizmeti almak için lütfen ilk görüşme veya randevu tercihlerinizi ve tarihlerinizi bildiriniz. Randevularınız haftanın belirli bir gününe ve saatine uygun olarak ayarlanmasını isteyebilirsiniz. En geç 20.00’de başlamak kaydıyla akşam saatleri ve hafta sonları da Ego State Terapi hizmeti alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Ego State Terapi hizmetinin başlangıcında ilk görüşme için bekleme süresi söz konusu olabilmektedir. Ancak kısa bir süre sonrasında size en uygun tarih ve saatte Ego State Terapi hizmeti sağlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Lütfen ilk görüşme, randevu talebi, randevu programları ve süreç akışları hakkında bilgi almak için +90-544-5444060 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Arama dışında SMSWhatsApp ya da Mail yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. Mail: info@egostate.org 

Randevu iptali ve değişikliği

Danışmanlık hizmetinin onaylanması sonrasında oluşabilecek randevu iptali ve iade ücret politikası ise şu şekildedir;

Randevu iptali ve değişikliği en geç 48 saat (2 iş günü) öncesine kadar belirtilmesi gerekmektedir. 48 saat öncesine kadar yapılan randevu iptali ve değişikliklerinden ücret talep edilmemektedir.